free website maker download

Технології стрімко розвиваються і комп'ютер, який ще вчора вважався потужним і продуктивним - сьогодні вже безнадійно застарів. Компанія  руйнує цю теорію! Ми пропонуємо Вам комп'ютерну допомогу  з модернізації Вашого стаціонарного комп'ютера або мобільного ноутбука.

Комп'ютери під замовлення

Вам достатньо сформулювати свої потреби від комп'ютера, а наші фахівці вже самі підберуть необхідну конфігурацію, замовлять комплектуючі, проведуть зборку комп'ютера і налаштують всі його вузли.

Лікування комп'ютерів від вірусів

Використовуючи новітні технології діагностики вірусної активності,наші фахівці встановлять на Ваш комп'ютер програмне забезпечення, яке захистить Ваш комп'ютер від вірусних атак або позбавить від шкідливих наслідків їх впливу на систему. У разі якщо шкідлива програма завдала серйозної шкоди, можливе перевстановлення операційної системи з відновленням втрачених даних або, при необхідності, терміновий ремонт комп'ютера.

Збільшення об'єму жорсткого диска

Заміна старого жорсткого диска (вінчестера) на більш новий дозволяє не тільки отримати додаткове місце для зберігання даних, але і збільшити швидкість доступу до файлів. Це досягається за рахунок того, що в нових жорстких дисках, як правило, реалізуються більш досконалі технологічні рішення, спрямовані на збільшення швидкості роботи з даними.

Заміна відеокарти

Якщо Вашому комп'ютеру не вистачає продуктивності при роботі з графічними додатками або комп'ютерними іграми, варто задуматися про заміну відеокарти. Новий графічний адаптер допоможе одержати більш високу продуктивність при роботі з відео і графікою.

Збільшення об'єму оперативної пам'яті

Швидко підняти продуктивність і швидкодію комп'ютера можна шляхом додавання нових модулів оперативної пам'яті або повної заміни «оперативки» на модулі більшого об'єму. При цьому бажано встановлювати нові модулі пам'яті, які будуть працювати на максимальній доступній частоті. Тим самим буде забезпечуватися максимальна швидкість обміну даними.

Заміна процесора

Оскільки центральний процесор є ключовим елементом будь-якого ПК, то його заміна на більш потужну модель є одним з найбільш ефективних способів для істотного підвищення продуктивності системи. Замінюють процесор при модернізації на модель з більш високою тактовою частотою. При цьому миттєво підвищується загальна швидкість роботи системи - додатки запускаються швидше, комп'ютер отримує можливість виконувати за короткий час більшу кількість операцій.