easy web builder
Mobirise

Захист користувачів у всьому світі

Продукти ESET захищають комп'ютери та інші пристрої користувачів від сучасних видів кіберзагроз, забезпечуючи безпеку конфіденційних даних як домашніх, так і корпоративних користувачів. Таким чином користувачі у понад 200 країнах використовують та відкривають безмежні можливості Інтернету. Ми пишаємося тим, що велика кількість людей і компаній у всьому світі довіряють копанії ESET безпеку свого цифрового життя.

Mobirise

MS Windows

Однією з найбільш популярних операційних систем є операційні системи Microsoft Windows.
Windows являє собою операційну систему з графічним інтерфейсом користувача, що є душею і серцем будь-якого комп’ютера. Windows є багатопоточною, багатозадачною операційною системою.

Mobirise

Microsoft Office

Офісний пакет, створений корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows, Apple Mac OS X і Apple iOS (на iPad). До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, презентаціями, базами даних тощо. Microsoft Office також є сервером OLE об'єктів і його функції можуть використовуватися іншими застосунками, а також самими застосунками Microsoft Office. Підтримує скрипти і макроси, написані на VBA.